Lood pajulinnu lasteaiast

Kristel Lind
15,00 €

Pajulinnu lasteaia lood on päriselt sündinud. Mitte küll Pajulinnu lasteaias, sest see on välja mõeldud, aga ühes sarnases lasteaias, mis asub samuti metsatuka sees, kus lastel on suur hoov ja võimalus oma fantaasial lennata lasta. „Sellises lasteaias käis ka üks minu tütardest, tuues juttudena koju kaasa nii naljakad ja lõbusad lood kui ka päevamured ja äpardumised,“ ütleb raamatu autor, kolme lapse ema. „Ma panin need lood kirja selleks, et aidata ka teistel lapsel oma lasteaiaeluga rõõmsalt alustada. Kuna algus võib olla raske, aitavad lühikesed lõbusad lood paremini sisse elada.“

Raamatu 26 lühilugu kirjeldavad, mida põnevat lasteaias ühes aastaringis võib toimuda. Tegelased õpivad liiklema, möllavad nii lumes kui plärtsivad porilompides, kutsuvad isad ja vanaisad külla, õpivad uisutama ja laval esinema ning teevad lõbusaid vempusidki. Juhtub kõike – saab nalja, aga vahel läheb mõni asi ka untsu.

Jutukesed sobivad juba päris pisikestele. Koos pilte vaadates ja tekste ette lugedes saab lapsevanem selgitada, mis on lasteaed ja mida lõbusat seal tehakse. Kuuldud teksti põhjal võib koos arutada, kes mida pildil teeb. Suuremad ja osavamad saavad ka lugemist harjutada, näiteks laste nimesid kokku veerides. Ja kes on juba eriti tubli, võib proovida ka teksti lugeda.

Pealkiri:
Lood pajulinnu lasteaiast
Autor
Kristel Lind
Kirjastus
Koolibri
Aasta
2023
Žanr
Laste- ja noortekirjandus
EAN
977140605114830
Mõõtmed:
245x265x6mm

Samalt autorilt