09. august 2022

Biblioteegis alustas uus loovkirjutamiste sari koos SIREL HEINLOOga.
Oled oodatud, kui sinu uudishimu luule või kujundliku keelekasutuse vastu on kasvanud niisuguseks, et täiesti loomulik on seda viimaks kellegagi jagada.
Augustis toimub …

04. august 2022
Biblioteegil on 5. augustil 1. sünnipäev! Sel puhul on kõik raamatud -10% soodsamad ja poes kohapeal palju üllatusi - nii maitse- kui kuulmismeelele. OLED VÄGA OODATUD MEIEGA KOOS TÄHISTAMA!
03. august 2022
Käsi püsti, kes on haiglas olles mõelnud, et just nüüd võiks olla käepärast mõni hea raamat? Meie küll oleme. Nüüd on Tartu Ülikooli Kliinikum võtnud endale ülesandeks värkendada oma lugemisvara ja -nurki.
27. juuli 2022
NO COMMENTS võiks olla juuresoleva pildi allkiri. Täpsustuseks siiski niipalju, et Aparaaditehase kass Gutenbergi kuulsus on jõudnud kasvada üle-eestiliseks ja temast on saanud ajakirja kaanepoiss. Tänu temale sai ka Biblioteek teada, et Eestis ilmub kassiinimeste häälekandjana ajakiri Miisu ja…
12. juuli 2022
"Mõte ilma raamatuta lennule minemisest vallandab minus paanikalaine. Õige raamat võib toimida omamoodi teejuhina, luua meeleolu või isegi muuta teekonna kulgu," kirjutab legendaarne rokkmuusik ja kirjanik PATTI SMITH raamatus "
11. juuli 2022
Seekord soovitame Biblioteegis ise raamatuid. Poe eestvedaja Kristel Kalda valis hiljutiseks suurimaks lugemiselamuseks Charles Eisensteini "KLIIMA. UUS LUGU". Miks? Kristel: "Sest et lõpuks on planeet…
20. juuni 2022
Raamatupoes Biblioteek alustab uus loovkirjutamiste sari koos SIREL HEINLOOga. Oled oodatud, kui sinu uudishimu luule vastu on kasvanud nii suureks, et soovid seda kellegagi jagada. Juulikuus toimub kaks erinevat kohtumist: