Harry Potter ja Fööniksi ordu (5. osa). Illustreeritud

J.K. Rowling
39,00 €

Ta jõudis musta ukse juurde, aga ei saanud seda lahti... ta seisis ja vaatas seda, ihates meeleheitlikult sisse saada... ukse taga oli miski, mida ta kõigest südamest tahtis... suurem saak, kui ta unistada oleks osanud... Keset Sirius Blacki vanemate maja läppunud toredust koguneb läheneva sõja varjus Fööniksi ordu. Kui Lord Voldemort tugevamaks muutub, kanduvad tema mõtted Harry Potteri unne, kiusates Harryt ta unenägudes – ja paljastades ta kinnisideed seoses vägeva maagiaga, mis peitub sügaval Saladuste osakonnas… Saladusi ja varjamisi täis aasta jooksul hoiab koolis igal üksikasjal silma peal kärnkonnaga sarnanev Dolores Umbridge, Üleminkvisiitor, kelle on ametisse pannud võlukunstiminister, et ta nuhiks Dumbledore’i ja tema kuulsa õpilase järele. Kuid julgus pole kadunud ning ustavate õpilaste salk kutsub kokku Koolidirektori armee, otsustades nurjata professor Umbridge’i kavatsused ja õppida kasutama võlukunsti, mida nad vajavad pimeduse jõududele vastu astumiseks.

See illustreeritud väljaanne ühendab Kate Greenaway medali võitja Jim Kay ja BolognaRagazzi 2021. aasta auhinna võitja Neil Packeri anded vaimustavas visuaalses naudingus, kus on võimalik näha kuulsaid stseene ja armastatud tegelasi – Tonksi, Luna Lovegoodi ja paljusid teisi – kui Fööniksi ordu valvab Harry Potteri viienda Sigatüükas viibitud aasta üle.
„Mulle meeldib Jim Kay tõlgendus Harry Potteri maailmast ning see on mulle suureks auks ja ma olen selle eest tänulik, et ta jätkuvasti oma annet sellele pühendab.” J.K. ROWLING

Sarja 5. osa

Pealkiri:
Harry Potter ja Fööniksi ordu (5. osa). Illustreeritud
Autor
J.K. Rowling
Kirjastus
Varrak
Aasta
2023
Žanr
Laste- ja noortekirjandus
EAN
977140605115435
Mõõtmed:
273x237x42mm