Kõik lapsed on head

dr Becky Kennedy
24,00 €

Dr. Becky Kennedy, kes on populaarne kasvatusekspert ja @drbeckyatgoodinside looja, jagab oma uudset lähenemist laste kasvatamisele ja pakub praktilisi strateegiaid eri olukordade ning konfliktide lahendamiseks.

Dr. Becky keskendub pigem lastega sideme loomisele kui nende käitumise korrigeerimisele. Paljud tuntud meetodid, näiteks hea käitumise eest tähekeste andmine või jonniva lapse saatmine oma tuppa rahunema, ei põhine lapse vajadustest lähtuval tegutsemisel, vaid üksnes käitumise korrigeerimisel. Need võtted ei kujunda hilisemaks eluks vajalikke oskusi ega aita lastel õppida elutervelt toime tulema tugevate emotsioonidega. Kui lisada vanemate endi kohati valulised kogemused lapsepõlves, on lihtne mõista, miks nii paljud tunnevad segadust, läbipõlemist ja muret selle pärast, kas nende kasutatavad meetodid on ikka lastele head.

Selles raamatus selgitab autor oma kasvatusfilosoofiat ja pakub praktilisi võtteid, mis aitavad vanematel liikuda teadmatusest ja enesesüüdistamisest teadliku ja enesekindla juhtimise poole. Dr. Becky jagab näpunäiteid, kuidas tulla toime õdede-vendade rivaalitsemise, lahusolekuärevuse, raevu- ja jonnihoogude ning palju muuga. Ta on loonud hulgaliselt tehnikaid vanematele, kes otsivad uut viisi, kuidas kasvatada oma lapsi nii, et neist sirguksid enesekindlad täiskasvanud.


„Dr. Becky Kennedy on üks neist ekspertidest, kelle poole pöördun, kui tunnen, et olen vanemana jõudnud ummikusse. „Kõik lapsed on head“ ei paku ainult tuge ja sügavaid taipamisi, vaid ka praktilisi strateegiaid ja lahendusi vanemate igapäevastele väljakutsetele. Raamatu läbiv sõnum – meie lapsed on loomult head ja me ise oleme samuti loomult head – on väga värskendav ja vajalik tänapäeva hinnanguid täis ühiskonnas.“ 

— Tanel Jäppinen, raamatu „Kuidas luua lapsega usaldusväärne ja tugev suhe“ autor ja vanemlusnõustaja

Pealkiri:
Kõik lapsed on head
Autor
dr Becky Kennedy
Kirjastus
Helios
Aasta
2024
Žanr
Elukunst
EAN
977140605115584
Mõõtmed:
210x148x24mm

Samalt autorilt