Armastuse 5 keelt. Kestva armastuse saladus

Gary Chapman
19,00 €

Kiirest ajagraafikust ja pikkadest tööpäevadest tingituna võib armastuse väljendamine teisejärguliseks muutuda. Me unustame öelda komplimente, teha kingitusi või lihtsalt emmata. Tundub, et asju, mis väljendavad armastust, ei tehta või ei jõua need pärale. See on raamat armastuserääkimisest ja selle kuulmisest. Ei mingit trikitamist. Ei mingit psühhoanalüüsi. Ainult sellest, kuidas väljendada armastust oma kaasa armastuskeeles.

Raamatut „Armastuse 5 keelt“ on müüdud rohkem kui 10 miljonit eksemplari ja see on kujundanud ümber lugematul arvul suhteid. Ideed on lihtsad ja selged ning huumoriga vürtsitatud, tehes selle raamatu ühtaegu nii praktiliseks kui ka isiklikuks. Lugejat inspireerivad elust võetud lood ja julgustab arukas lähenemine. Seda raamatut lugedes tunneme, justkui oleksime jalutuskäigul oma elutarga sõbraga. See muudab alatiseks meie suhteid juba hetkest, mil raamatut lugema hakkame.

Gary Chapman – autor, kõnemees ja nõustaja – hoolib inimestest ja aitab neil vormida kestvaid suhteid. Ta on ülimenuka sarja „Armastuse viis keelt“ autor ning aktsiaseltsi Abielu ja Pereelu Konsultandid juhataja. Gary reisib mööda maailma, korraldades seminare ja tema raadioprogramme antakse eetrisse rohkem kui 400 raadiojaamast.

Avasta oma armastuse keel, lisaks teised vajalikud nõuanded – 5lovelanguages.com

Mari Jürjens soovitab: “Lihtne ja ilus viis, kuidas armastuse keeli eristada ning neid lugema õppida. Hästi põnev on oma soove ja tahtmisi selle kandi pealt analüüsida, avastada iseenda keelt ning püüda mõista oma lähedaste omi. Armastuse keelte mõistmisest võib tõesti palju praktilist abi olla.”

Pealkiri:
Armastuse 5 keelt. Kestva armastuse saladus
Autor
Gary Chapman
Kirjastus
Pilgrim
Aasta
2022
Žanr
Elukunst
EAN
977140605114066