Uhiuus siin maailmas. Kuidas luua beebisõbralik elu esimesest elupäevast alates

Meelike Saarna
26,00 €
„See raamat võiks olla kohustuslik kirjandus kõikidele emadele ja isadele. Sellel, kes pole raamatut lugenud, ei ole lootustki ennast või teisi mõista. Hästi läbi tunnetatud. Väga hea ja armas idee.”
Katrin Küünarpuu, kliiniline psühholoog ja perekonnapsühhoterapeut

„Tore lugemine, humoorikas ja kohati nii liigutav, et mul võttis nii mõnigi kord silma märjaks. Udupasuna hellitavat nimetust olen ka enda pojakese puhul kasutanud, vahel tundub, et kuulmekiled või aknad lausa purunevad.”
Anna Nõmmik, kliiniline psühholoog, peaasi.ee koolitaja

Selles raamatus on pereterapeut Meelike Saarna andnud beebile hääle – see beebi oskab rääkida. Vähe sellest – see beebi on tark. Ta teab asju, millel on teadusfaktide väärtus, ta oskab kirjeldada käitumise kaugemaid mõjusid, millest psühholoogid räägivad nõustamisele tulnud vanematele või loengutel, mida tahavad kuulata isad-emad, kes soovivad oma last alates kõige esimesest päevast ümbritseda just sellega, mida beebi kõige enam vajab. Lapse esmavajadusi silmas pidades teeme talle kõige tähtsama kingituse elus: anname talle kaasa piisavalt häid viise tulevaseks toimetulekuks, ükskõik millise lehe elu ette ka ei keeraks.

Meelike Saarna on perekonnapsühhoterapeut ja paljude raamatute autor. Ta töötab perede ja paaridega ning koolitab põhiliselt vanemluse, suhtlemisoskuste, perekonnadünaamika ja eneseregulatsiooni teemadel.
Pealkiri:
Uhiuus siin maailmas. Kuidas luua beebisõbralik elu esimesest elupäevast alates
Autor
Meelike Saarna
Kirjastus
Varrak
Aasta
2024
Žanr
Elukunst
EAN
977140605115655
Mõõtmed:
215x143x9mm